پرستاری از سالمند در منزل

 

سالمندان در دوران پیری با مشکلاتی روبرو خواهند شد . که به تنهایی نمی توانند از پس کارهای روزمره و عادی خود بر بیایند کاهش توانایی جسمی سالمند باعث بروز مشکلات و آسیبهای جسمی ای برای سالمند ایجاد میکند و از طرفی خانواده سالمندان بخاطر دغدغه و مشغله های زندگی شخصی خود توانایی مراقبت و پرستاری از سالمند خود را ندارند .

از این رو افرادی متخصص در زمینه پرستار سالمند این امکان را فراهم آوردند که به صورت کاملا جرفه ای و با تجربه به پرستاری از سالمندان بپردازند و همینطور با شناخت کافی نسبت به نیازهای سالمند و مراقبتهای ویژه به پرستاری به بهترین نحو ممکن از این عزیزان اقدام میکنند. در جوامع امروزی اعضای خانواده سالمند نمیتواند به انجام امور مراقبتی و نگهداری از سالمند در منزل بپردازند و نیاز دارند شخصی به صورت دائم یا پاره وقت کنار سالمندان حضور داشته باشند تا بتوانند به بهترین نحو ممکن به انجام امور مراقبتی از سالمند اقدام کنند و باعث بهبود وضعیت زندگی سالمندان  شوند.

 

 

در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته دنیا انجام امور مراقبتی و رسیدگی به سالمندان به صورت کاملا سازمان یافته و امری بسیار رایج و طبیعی در این کشورها جا افتاده می باشد و افرادی به عنوان پرستار سالمند و پرستار کودک و مراقب سالمند در منزل بعنوان امری کاملا ضروری که به دست افراد متخصص در زمینه پرستار سالمند (Elderly nurse) سپرده شده است و باعث بهبود کیفیت زندگی هم برای سالمند و هم اعضای خانواده سالمند نقش بسزایی ایفا مبکنند .

 

اگر بدنبال پرستار سالمند بصورت کاملا حرفه ای و با تجربه می باشید امداد نیلوفر با داشتن چندین دهه فعالیت در این زمینه میتواند اقدام به انجام ارائه این خدمات برای شما عزیزان و سالمندان عزیزتان فراهم آورد . کارشناسان ما با بررسی تخصصی نیازهای سالمند و کارفرما بهترین و با تجربه ترین پرستار سالمند در منزل را بدون به زحمت انداختن شما و در کمترین زمان ممکن پرستار سالمند مناسب برای شما را فراهم می آورد . کیفیت کار ما اعتبار ماست .

در صورت هماهنگی با امداد نیلوفر میتوانید با شماره ی مرکز اصلی ما جهت مشاوره تماس ۰۲۱۶۶۹۰۷۲۳۳حاصل فرمایید .

 

مرکز پرستاری امداد نیلوفر
مراقب سالمند بصورت شبانه روزی و روزانه

تعدادی از مشکلات و بیماری های سالمند

 

یکی از بزرگترین دغدغه های سالمند در این دوران تنها ماندن می باشد که باعث ایجاد ترس و دلهره این عزیزان می باشد به همین خاطر سالمندان ترجیح میدهند همیشه حداقل یک نفر کنار آنها به صورت دائم باشد . از این رو تنهایی باعث ایجاد افسردگی در سالمند و همچنین ترس میشود که زمینه ساز بیماری ها و آسیبهای جدی برای سالمند میشود .

پرستار سالمند به خوبی میتواند این مشکل بزرگ برای این عزیزان را برطرف نماید و باعث بالا رفتن روحیه سالمند عزیز میشود .

 

لیست برخی از بیماری های رایج در دوران سالمندی را در زیر میتوانید مشاهده کنید

 

 • بیماری های قلبی و عروقی در سالمندان
 • بیماری های کلیوی در سالمندان
 • بیماری ریوی در سالمندان
 • بیماری های گوارشی
 • بیماری های روحی روانی در برخی سالمندان
 • و…

 

مزایای استخدام سالمند در منزل از امداد نیلوفر

همه ی عزیزانی که سالمند دارند بدنبال بهترین و با تجربه ترین افراد در زمینه پرستار سالمند می باشند از این سو به دقت به بررسی های لازم در این زمینه میپردازند .

گاها در زمان بررسی دچار سردرگمی و حتی ممکن است دردام یک سری افراد سودجو بیوفتند .

از این رو امداد نیلوفر بخاطر اینکه زیر نظر ارگان بزرگی همچون وزارت بهداشت میباشد . و همچنین با داشتن مدارک کامل و ضمانت نامه های سنگینی که مرکز نیلوفر از پرستار سالمند و مراقب سالمندان خود دریافت میکند . میتواند زمینه ایجاد آسودگی و اطمینان خاطر شما عزیزان را فراهم آورد .

برخی از مدارکی که از پرستاران سالمند در مرکز ما دریافت میشود شامل :

 

 • دریافت عدم اعتیاد
 • دریافت سوء پیشینه
 • دریافت اصل مدارک شناسایی
 • دریافت سفته های سنگین که پشت آنرا ضامن معتبر امضا کرده است

 

اگر در زمینه استخدام پرستار نیاز به مشاوره داشتید کارشناسان ما بصورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان میباشد . برای تماس با کارشناسان ما با این شماره ۰۲۱۶۶۹۰۷۲۳۳ تماس حاصل فرمایید

 

فاکتورهای مورد نیاز برای استخدام پرستار سالمند عبارتند از :

 

 1. آیا مراقب تجربه کافی در زمینه پرستار سالمند را دارد؟
 2. آیا مراکز اعزام پرستار دارای اعتبار کافی میباشند ؟
 3. آیا مراکز پرستار سالمند مورد اطمینان هستند ؟
 4. آیا مرکز پرستاری امکان پشتبانی ۲۴ ساعته را دارد؟
 5. آیا پرستار اعزامی دارای تجربه و کارایی لازم می باشد؟

 

 

با توجه به افزایش جمعیت افراد سالخورده در جوامع امروزی امکانات رفاهی و اجتماعی برای پرستاری از سالمند نسبت به گذشته بسیار پیشرفت و حائذ اهمیت شده است . پرستار سالمند بصورت شبانه روز میتواند امکان فراهم آوردن این نیازها بصورت حرفه ای بعمل بیاورد.

مرکز پرستاری امداد نیلوفر
پرستار سالمند در منزل با تخصص و تکنیک لازم

هزینه نگهداری و پرستاری از سالمند در منزله به چه صورت میباشد ؟

 

عوامل مختلفی در قیمت گذاری خدمات پرستار سالمند تاثیر میگذارد که به تعدادی از آن میپردازیم.

میزان زمان مورد نیاز یکی از اصلی ترین مولفه های تاثیر گذار بر قیمت میباشد که به چند دسته تقسیم میشود :

 

 • ۲۴ ساعته یا همان شبانه روزی
 • بصورت ۸ ساعت در روز یا همان روزانه
 • بصورت پاره وقت

همچنین شایان ذکر است که اعزام پرستار سالمند در منزل در ایام تعطیل مبلغ بالاتری نسبت ب روزهای عادی دارد .

 

موارد دیگری که تاثیر گذار بر قبمت میباشد شامل :

 

 1. حمام کردن سالمند توسط مراقب
 2. جابجایی سالمند از روی تخت یا کمک به همراهی در راه رفتن
 3. آشپزی برای سالمند و اعضای خانواده
 4. اجابت مزاج سالمند

 

بیماری های سالمند هم در قیمت گذاری تاثیر گذارند .

 

همانطور که اشاره شد بیماری های سالمند ، سطح سلامت سالمند در تعیین قیمت بسیار تاثیرگذار است ، نوع بیماری و اینکه چه میزان این بیماری میتواند در توانایی سالمند را سلب کند سبب افزایش قیمت میشود .

از سری مزایای مراقب سالمندان میتوان به این اشاره کرد که مراقب تا جایی که نیاز به درمان پزشکی نباشد ، باعث کمک به بهبود وضع سالمند و همچنین پیشگیری از بروز برخی بیماری ها را برای سالمند شود

 

اگر هنوز نیاز به مشاوره بیشتر در زمینه پرستار سالمند دارید میتوانید با کارشناسان ما که بصورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان می باشند تماس ۰۲۱۶۶۹۰۷۲۳۳ حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *