درباره ما

درباره ما

درباره مرکز پرستاری نیلوفر

مرکز پرستاری نیلوفر یک استارت آپ فعال در زمینه سلامت است که در حوزه ارائه خدمات پرستار سالمند در منزل و پرستار کودک در منزل فعالیت می‌کند. مرکز پرستاری نیلوفر یک پلتفرم تخصصی جهت خدمات مراقبتی و پزشکی در منزل است که کارفرمایان را به موسسه متصل می‌نماید تا کارفرما با موسسه پرستاری نیلوفر قرارداد اعزام پرستار بسته و خدمات پرستاری مورد نظر خود را دریافت کند.

همیشه خانواده‌هایی وجود دارند که نیازمند پرستار بچه برای فرزند دلبند یا پرستاری برای سالمند خود هستند و اینکه پیدا کردن یک پرستار مطمئن همیشه دغدغه بوده است. امروزه با پیر شدن جمعیت کشور، یکی از نیازهای که احساس می‌شود مراقبت از سالمند ( پرستار سالمند بیمار ) است. مرکز پرستاری نیلوفر این کمبود را احساس کرده و با بکارگیری پرستاران مجرب و فعال توانسته این خلاء را پر کند.

با استفاده از سایت یا تماس با شماره های مرکز میتوانید با مشاورین ما صحبت نمایید تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

مشاوران ما همیشه در راهنمایی شما آماده خدمات رسانی بوده و منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند.

خدمات اصلی ما عبارتند از: پرستار کودک در منزل - پرستار سالمند در منزل - پرستار بیمار و کلیه خدمات مراقبتی دیگر. پرستاران مرکز نیلوفر تمام دوره های مربوط به پرستاری و مراقبت را گذرانده‌اند و میتوانند همراه مناسبی برای مراقبت از کودکان و سالمندان شما باشند.

مرکز پرستاری امداد نیلوفر

پرستاران ما

نظرات برخی از مشتریان ما

مرکز پرستاری امداد نیلوفر
آقای جعفری

همسر بنده بعد از یک جراحی سخت چند ماهی قادر به حرکت نبودن و ما برای نگهداری و مراقبت از ایشون پرستار بیمار در منزل گرفتیم. این مرکز به خوبی به ما مشاوره دادن و پرستاری هم که فرستادن خیلی حرفه‌ای بودن و علاوه اینکه به خوبی از ایشون پرستاری می‌کردن به ایشون برای راه رفتن دوباره بسیار انگیزه می‌دادن.

مرکز پرستاری امداد نیلوفر
خانم اکبری

من چند سالی است که از طریق یکی از اقوام با مرکز خدمات پرستاری در منزل نیلوفر آشنا شده‌ام. مادر ما متاسفانه با توجه به کهولت سن امکان این را نداشت که کارهای خودش رو انجام بده و چون من شاغل بودم و کسی امکان نگهداری از سالمندمون رو نداشت برای ایشان از طریق این مرکز پرستار گرفتیم. در نهایت از زحماتشون متشکرم.

مرکز پرستاری امداد نیلوفر
آقای امینی

به دلیل اینکه هم من و هم همسرم هر دو شاغل هستیم، در طول روز وقت نمیکنیم که از کودکمون مراقبت کنیم و بهش رسیدگی کنیم. برای همین از مرکز پرستاری نیلوفر مراقب کودک گرفتیم و الان چندین ماه هست که با این شرکت قرارداد داریم و دخترمون خیلی با مراقبش اخت گرفته و باهاش راحت هست و از خدماتشون واقعا راضی هستیم.