خدمات ما

خدمات ما

خدمات پرستاری در منزل نیلوفر

همه ما می‌دانیم که سالمندان و کودکان‌مان عزیزترین افراد زندگی‌مان هستند. همواره علاقه داریم تا بهترین لحظات را برای ایشان فراهم نمائیم. اما مشغله‌های کاری مانع از آن می‌شود تا تمام و کمال در کنار این عزیزان باشیم. در چنین شرایطی اعتماد به افرادی که بتوانند در نبود ما به بهترین نحو از پدر و مادر سالمند و فرزند دلبندمان مراقبت و پرستاری نمایند کاری بسیار سخت است. مرکز خدمات پرستاری در منزل نیلوفر با شناسایی این نیاز فضایی را فراهم کرده تا با غربالگری و انتخاب پرستاران و مراقبان شایسته و آموزش تخصصی به ایشان، به این نیاز شما عزیزان پاسخ بگوید. دایره خدمات مرکز نیلوفر طیف وسیعی از خدمات پرستاری در منزل شامل مراقبت، نگهداری و پرستاری از سالمند در منزل، مراقبت، نگهداری و پرستاری از کودک و بهیاری، مراقبت و پرستاری از بیمار در منزل و پزشک خانواده و یا خدمات پرستاری بالینی همچون تزریقات، پانسمان زخم، فیزیوتراپی در منزل می‌باشد. در زیر به معرفی مفصل این فعالیت‌ها خواهیم پرداخت.

مرکز پرستاری امداد نیلوفر
مرکز پرستاری امداد نیلوفر
امور اداری  

در صورت درخواست خانواده و با مجوز کتبی از سوی ایشان، پرستار می‌تواند امور اداری و حتی مالی وی را نیز انجام دهد.

انجام خرید برای منزل، پرداخت شارژ ساختمان، پرداخت قبوض آب و برق و گاز و نیز سایر امور بانکی از جمله وظایف یک پرستار سالمند می‌تواند باشد.

مرکز پرستاری امداد نیلوفر
استحمام سالمند 

یکی از کارهایی که انجام آن در زمان کهولت سن به دلیل کمبود بنیه و یا گاها مشکلات حرکتی برای سالمندان بسیار مشکل است، استحمام و انجام امور مربوط به نظافت شخصی، رفتن به توالت و یا مرتب کردن و سلمانی موها می‌باشد.
بعضی از سالمندان به دلیل مشکلاتی همچون بی اختیاری در ادرار و … نیاز به پوشک شدن دارند، که این مورد نیز در حیطه وظایف پرستار سالمند می‌باشد.

مرکز پرستاری امداد نیلوفر
انجام امور خانه 

مراقب علاوه بر نگهداری از سالمند، امور منزل را برای ایشان انجام می‌دهد.

این فعالیت‌ها شامل، پخت غذا مناسب با رژیم غذایی وی، امور نظافت و تمیز کردن منزل، شستشوی ظروف و پذیرایی از مهمانان وی می‌باشد.

مرکز پرستاری امداد نیلوفر
رسیدگی به سالمند 

در صورتیکه سالمند تحت نظر پزشک باشد و از داروهای خاصی استفاده می‌کند، پرستار طبق زمانبندی مشخص شده توسط پزشک معالج دارو را به بیمار یادآوری می‌کند و وظیفه دارو دادن به وی را برعهده خواهد داشت.
علاوه بر این پرستار سالمند موظف است در صورت نیاز بصورت روزانه و هفتگی فشار خون و یا میزان قند خون وی را اندازه‌گیری نماید.

مرکز پرستاری امداد نیلوفر
نگهداری از سالمند 

مراقبت و نگهداری از سالمند، برقراری یک ارتباط دوستانه و صمیمی با سالمند یکی از مهمترین وظایف پرستاران سالمند می‌باشد.

این موضوع باعث می‌شود تا عزیزان شما کمتر در معرض افسردگی‌های دوران سالمندی قرار بگیرند.

دیگر خدمات

۲۰ سال سابقه در خدمات

مرکز مشاوره و خدمات پرستاری در منزل نیلوفر دارای ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه امور خدمات پرستاری در منزل می‌باشد. تجربه سالیان متمادی فعالیت در این زمینه باعث شده تا خدمات حرفه‌ای تری را به مشتریان خود ارائه دهد.

کارنامه‌ای درخشان

به خود می‌بالیم از اینکه در طی سالیان متمادی فعالیت در زمینه پرستاری و درمانی در منزل توانسته‌ایم رضایتمندی شما عزیزان را جلب کنیم. تعداد زیادی از مشتریان ما کسانی هستند که به توصیه مشتریان قبلی مرکز نیلوفر را انتخاب کرده‌اند.

پرستاران آموزش دیده

شکل‌گیری مرکز نیلوفر از یک عشق به سالمندان و کودکان اتفاق افتاد. همین موضوع باعث شده تا نهایت دقت خود را در گزینش نیروی کارآمد و پرستارانی که علاوه بر خدمت عاشق کار خود باشند را به خرج دهیم. تیم ما یکی از سرمایه‌های ارزشمند هستند.

ارائه خدمات تخصصی

کادری مجرب و آموزش دیده از بهیاران، کمک بهیار و پرستاران در مرکز نیلوفر همواره آماده مراقبت و پرستاری از بیماران عزیز شما در محیط آرام منزل هستند. این درحالیست که روند بهبود بیمار در کنار خانواده و محیط سرشار از آرامش منزل بیمار بسیار بیشتر از فضای بیمارستان خواهد بود.

خدمات تخصصی کودک

پرستاران و مراقبان کودک و نوزاد این مجموعه همگی عاشق کودکان هستند. ترکیبی از عشق و تجربه و تخصص باعث شده تا بتوانند شرایط خوبی را برای فرزندان شما محیا کنند و علاوه بر نگهداری و مراقبت به درستی بتوانند به آموزش کودک پرداخته و اوغات فراغت ایشان را پر کنند.

پشتیبانی شبانه‌روزی

ما در مرکز نیلوفر سعی کردیم تا همواره بصورت شبانه‌روزی و در تمامی ایام هفته پاسخگوی شما عزیزان در زمینه مشاوره و نظارت بر انجام با کیفیت امور مراقبان و پرستاران در منزل شما عزیزان باشیم. هدف ما از این امر بهبود و ارتقاء هر چه بیشتر سطح کیفی خدمات پرستاری بوده است.

پرستاران ما